Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Tantra Masajı Yapan Masöz

  • Listed: 8 Haziran 2023 17:32
  • Expires: This ad has expired

Description

Tantra Masajı

İnteret ortamında bulduğum ve Tantra Masajı Yapan Masöz  için bir makale hazırladım; Tantra için beden oldukça önemli, çünkü ruhun yuvası ve enerjinin kaynağı. Bu nedenle de bu uygulama yoluyla vücudun her noktasının uyandırılmasına önem veriliyor.

Kaliteli Masaj sırasında rahatlamak asıl amaç olduğundan ortamın ambiyansı çok önemli. Çalan müzikten yakılacak mumlarla yaratılacak loş ortama ve afrodizyak etkisi yaratacak kokulara kadar her detay titizlikle planlanmalı. Tantra masajında masaj yapılan kişi edilgen olmalı ve kendini masaj yapan kişiye bırakmalı.

Terapi yapan taraf ise hazzı artırmak için elleri dışında kuş tüyü, ipek kumaşlar gibi objeler de kullanabilir. Elbette masaj yağı mutlaka olmalı. Tantra masajını diğer masajlardan ayıran en önemli özellik organlara da masaj yapılması ve masajın sonucunda masaj yapılanın tahatlamayı ulaştırılması.

TANTRA MASAJI YAPAN MASÖZ

Tantra Masajı Yapan Masöz

Peki, Tantra masajı nasıl yapılır? Business Insider bu konuda şu bilgileri paylaşıyor:

Tantrik masaj tüm vücudunuzu içeren bir masaj tekniğidir. Amaç, cinsel enerjinizi uyandırmak, siz ve eşiniz arasındaki yakınlığı derinleştirmek ve cinsel zevk ve beden farkındalığınızı arttırmaktır.  Fullerton California Eyalet Üniversitesi’nde seks ve ilişki profesörü olan Tara Suwinyattichaiporn, “Tantrik masaj, erojen bölgelere odaklanırken rahatlamayı, uyarılmayı ve iki kişi arasında bağlantı kurmayı amaçlayan erotik bir masajdır” diyor. Diğer masaj yöntemlerinin çoğundan farklı olarak, tantrik masaj, farkındalık , göz teması ve nefes alma teknikleri gibi ruhsal unsurları içerir Tantrik masaj, erojen bölgelerinizi ve cinsel organlarınızı içerir, ancak amaç orgazm olmak değildir. 

Listing ID: 8116481e5205defa

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply