Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Masöz Bayan

  • Listed: 5 Şubat 2023 23:55
  • Expires: This ad has expired

Description

Masöz bayan kaliteli hizmet anlayışı ile uzman masajcılar eşliğinde masaj keyfi ile bir çok senas tekniği bulunmak da. İstanbul ilinde bölgelerinde ‘da hızlı stresli geçen yogun tempo gününün sonunda, insanların zihnen ve bedensel dinlenmeye ihtiyacı arttı.

Zamanla iş hayatında  hızlanan çalışma hayatına paralel olarak masaj sektörü de önemli ölçüde büyüdü. Masöz Bayan ın yoğun iş hayatı esasında insanlar üzerindeki stres ve yorgunluğu giderebilmek için 2022 senesinde Aralık ayında, olarak hizmetimize başladık. Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermememiz, müşterilerimizin olumlu tepkilerini almamızı sağladı.

masöz bayan

masöz bayan sayfamızda bayan kaliteli ve profesyonel hizmeti veren terapistler , Masaj sevenlerden aldığımız bu olumlu tepkiler, bizim daha iyi daha kaliteli hizmet anlayışımızı duraksatmadı. Tüm hedeflerimizi, tüm isteklerimizi ve aldığımız tüm önerileri; Gün içerisinde hareketli yorgun bir zamanın ardından gelen müşterilerimiz klasik masaj ile yorgunluğunu atar.

Stres ve gerginliğini giderir. Sonrasında göbek taşına yatar, kese yapılarak köpük masajına başlanır. Son olarak duş ile müşterilerimiz tam dinlenmiş bir şekilde terapiden çıkar. Masöz , bir dizi farklı masaj çeşitlerini tanımlayan bir terimdir ve genellikle kaliteli olarak masöz bayanlar, kayropraktörler ve benzeri uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır.

Relax Masaj ile  bütün anlamda hasta veya yorgun bir bedenin, organın rehabilitasyonu, yani yeniden eski durumuna dönmesi için organizmanın yüzeyi üzerine uygulanan sistemli ve belirli mekanik enerji ile derinlerde anatomik ,fiyolojik, fonksiyonel etkiler meydana getiren bir yöntemdir.

459 total views, 2 today

  

Listing ID: 16163e016ac7c697

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply